Karta pamięci Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 128 GB
Zdjęcia 4 |
Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 128GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 128 GB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Evo Plus Sd MB-SC128KEU Karta Pamięci Niebieski 128GB | 65 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-SC128K/EU 128GB EVO Plus (2021) | 82 zł |
Samsung Karta pamięci MB-SC128K/EU 128GB Evo Plus SFSAMSDG128SCK0 | 89 zł |
Samsung Samsung EVO Plus SD Card (2021) MB-SC128K/EU | 89 zł |
Samsung EVO PLUS SDXC 128GB UHS-I U3 [Zapis 90MB/s Odczyt 100MB/s] RF-SD-S | 79 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3
Ceny na Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 32 GB | od 29 zł | 18 oferty | ||
Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 64 GB | od 37 zł | 26 oferty | ||
Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 128 GB | od 60 zł | 26 oferty | ||
Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 256 GB | od 108 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →