Карта пам'яті Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 256 ГБ
Фото 4 |
Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 256GB |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 256 ГБ
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung EVO Plus SD MB-SC256KEU Karta Pamięci SDXC 256GB Szary | 108 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-SC256K/EU 256GB EVO Plus (2021) | 120 zł |
Samsung Karta pamięci MB-SC256K/EU 256GB Evo Plus SFSAMSD256GSCK0 | 147 zł |
Samsung Samsung EVO Plus SD Card (2021) MB-SC256K/EU | 149 zł |
Samsung EVO PLUS SDXC 256GB UHS-I U3 [Zapis 100MB/s Odczyt 130MB/s] RF-SD- | 150 zł |
ще 18 пропозицій
Модификації Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3
Ціни на Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 32 ГБ | від 29 zł | 16 пропозицій | ||
Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 37 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 60 zł | 26 пропозицій | ||
Samsung EVO Plus 130 Mb/s SDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 108 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →