Karma dla kotów Royal Canin Sterilised 12+ 400 g
Zdjęcia 12 |
Royal Canin Sterilised 12+ 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Sterilised 12+ 400 g
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Ageing Sterilised +12 0,4kgRoyal Canin Sterilised +12 0,4kg
Pełnoporcjowa zbilansowana karma dla starszych, sterylizowanych kotów powyżej 12 roku życia. Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 37 zł |
Royal Canin Ageing Sterilised 12+ - 400 gAktywność starszych kotów w 2 połowie życia często coraz bardziej spada. Seniorzy zwykle są zadowolone, gdy mogą w spokoju ro... więcejzkoszować się swoim kocim życiem. W przypadku kotów wykastrowanych należy jednak szczególnie uważać na nadmierne przybierania na wadze towarzyszące spadkowi aktywności fizycznej. Karma Royal Canin Ageing Sterilised 12+ została opracowana specjalnie z myślą o wsparciu zdrowego procesu starzenia się Twojego kota. Kompleks Healthy Ageing Complex z likopenem dostarczy przy tym do organizmu Twojego kota ważne składniki odżywcze. Umiarkowana zawartość tłuszczu może przyczynić się do utrzymania prawidłowej wagi ciała Twojego kota. Cenne kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają zachować zdrowe kości i stawy. Dzięki temu Twój pupil otrzymuje wsparcie niezbędne do zdrowego życia w zaawansowanym wieku. Royal Canin Ageing Sterilised 12+ w skrócie: Karma sucha dopasowana do potrzeb starszych, wykastrowanych kotów od 12 roku życia. Idealne wsparcie w zaawansowanym wieku Specjalna receptura pomaga Twojemu starszemu, wykastrowanemu kotu zachować prawidłową wagę i wspiera jego funkcje witalne. Odpowiednia forma pożywienia Specjalne krokiety zostały opracowane z myślą o starszych kotach, są łatwe do pobierania, zachęcają do gryzienia i pomagają zachować higienę pyska i uzębienia. Zachowanie wagi ciała: umiarkowany udział tłuszczu pomaga zachować prawidłową wagę. Healthy Ageing Complex: kompleks przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 23 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Senior Ageing 12+ Sterilised 0,4kgBiałko: 30%EAN: 3182550805353Ef Akces-markt.plZłóż skargę | 28 zł |
ROYAL CANIN Ageing +12 400 g karma sucha dla kotów dojrzałych, sterylizowaRoyal - Canin
Ageing Sterilised
Zale Fera.plZłóż skargę | 25 zł |
Royal Canin Ageing Sterilised 12+ - 400 gAktywność starszych kotów w 2 połowie życia często coraz bardziej spada. Seniorzy zwykle są zadowolone, gdy mogą w spokoju ro... więcejzkoszować się swoim kocim życiem. W przypadku kotów wykastrowanych należy jednak szczególnie uważać na nadmierne przybierania na wadze towarzyszące spadkowi aktywności fizycznej. Karma Royal Canin Ageing Sterilised 12+ została opracowana specjalnie z myślą o wsparciu zdrowego procesu starzenia się Twojego kota. Kompleks Healthy Ageing Complex z likopenem dostarczy przy tym do organizmu Twojego kota ważne składniki odżywcze. Umiarkowana zawartość tłuszczu może przyczynić się do utrzymania prawidłowej wagi ciała Twojego kota. Cenne kwasy Bitiba.plZłóż skargę | 22 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 126 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 73 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso i podroby, podroby rybne, zboża,, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso i podroby, podroby rybne, zboża,, super premium
od 115 zł
mokra karma, 0.19 kg, 12 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mięso, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso, białko, zboża, minerały, drożdże, oleje, tłuszcze, super premium
od 102 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukier, super premium
Modyfikacje Royal Canin Sterilised 12+
Ceny na Royal Canin Sterilised 12+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sterilised 12+ 400 g | od 19 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 12+ 2 kg | od 83 zł | 14 oferty | ||
Royal Canin Sterilised 12+ 4 kg | od 135 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk (20%), ryż (14%), warzywa, zboża, witaminy, minerały, super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: łosoś (20%), ryż (16%), warzywa, płatki zbożowe, witaminy, minerały, super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 33 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: mięso z indyka 32%, mięso z indyka (29%), ryż brązowy, białko z indyka, holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium