Корм для кішок Royal Canin Sterilised 12+ 400 g
Фото 12 |
Royal Canin Sterilised 12+ 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Sterilised 12+ 400 g
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Ageing Sterilised +12 0,4kgRoyal Canin Sterilised +12 0,4kg
Pełnoporcjowa zbilansowana karma dla starszych, sterylizowanych kotów powyżej 12 roku życia. Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 37 zł |
Royal Canin Ageing Sterilised 12+ - 400 gAktywność starszych kotów w 2 połowie życia często coraz bardziej spada. Seniorzy zwykle są zadowolone, gdy mogą w spokoju ro... щеzkoszować się swoim kocim życiem. W przypadku kotów wykastrowanych należy jednak szczególnie uważać na nadmierne przybierania na wadze towarzyszące spadkowi aktywności fizycznej. Karma Royal Canin Ageing Sterilised 12+ została opracowana specjalnie z myślą o wsparciu zdrowego procesu starzenia się Twojego kota. Kompleks Healthy Ageing Complex z likopenem dostarczy przy tym do organizmu Twojego kota ważne składniki odżywcze. Umiarkowana zawartość tłuszczu może przyczynić się do utrzymania prawidłowej wagi ciała Twojego kota. Cenne kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają zachować zdrowe kości i stawy. Dzięki temu Twój pupil otrzymuje wsparcie niezbędne do zdrowego życia w zaawansowanym wieku. Royal Canin Ageing Sterilised 12+ w skrócie: Karma sucha dopasowana do potrzeb starszych, wykastrowanych kotów od 12 roku życia. Idealne wsparcie w zaawansowanym wieku Specjalna receptura pomaga Twojemu starszemu, wykastrowanemu kotu zachować prawidłową wagę i wspiera jego funkcje witalne. Odpowiednia forma pożywienia Specjalne krokiety zostały opracowane z myślą o starszych kotach, są łatwe do pobierania, zachęcają do gryzienia i pomagają zachować higienę pyska i uzębienia. Zachowanie wagi ciała: umiarkowany udział tłuszczu pomaga zachować prawidłową wagę. Healthy Ageing Complex: kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 23 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Senior Ageing 12+ Sterilised 0,4kgBiałko: 30%EAN: 3182550805353Ef Akces-markt.plПоскаржитись | 28 zł |
ROYAL CANIN Ageing +12 400 g karma sucha dla kotów dojrzałych, sterylizowaRoyal - Canin
Ageing Sterilised
Zale Fera.plПоскаржитись | 25 zł |
Royal Canin Ageing Sterilised 12+ - 400 gAktywność starszych kotów w 2 połowie życia często coraz bardziej spada. Seniorzy zwykle są zadowolone, gdy mogą w spokoju ro... щеzkoszować się swoim kocim życiem. W przypadku kotów wykastrowanych należy jednak szczególnie uważać na nadmierne przybierania na wadze towarzyszące spadkowi aktywności fizycznej. Karma Royal Canin Ageing Sterilised 12+ została opracowana specjalnie z myślą o wsparciu zdrowego procesu starzenia się Twojego kota. Kompleks Healthy Ageing Complex z likopenem dostarczy przy tym do organizmu Twojego kota ważne składniki odżywcze. Umiarkowana zawartość tłuszczu może przyczynić się do utrzymania prawidłowej wagi ciała Twojego kota. Cenne kwasy Bitiba.plПоскаржитись | 22 zł |
Royal Canin Ageing +12 karma sucha dla kotów dojrzałych, sterylizowanych 4Opieka nad starszym kotem wymaga więcej uwagi, szczególnie w kwestii posiłków, które on spożywa. Dieta seniora musi być dosto... щеsowana do jego wieku oraz stanu ... EmpikПоскаржитись | 25 zł |
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 137 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: птиця, суперпреміум
від 62 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, риба і рибні субпродукти, злаки, суперпреміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, яйця, субпродукти рослинного походження., суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: літнім, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жир, мінерали, молюски, ракоподібні, суперпреміум
від 123 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти, злакові, мінерали, овочі, масла, жири, суперпреміум
Модификації Royal Canin Sterilised 12+
Ціни на Royal Canin Sterilised 12+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sterilised 12+ 400 g | від 22 zł | 6 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 12+ 2 kg | від 83 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 12+ 4 kg | від 135 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка (20%), рис (14%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: лосось (20%), рис (16%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички 32%, м'ясо індички( 29%), коричневий рис, білок індички, холістик
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: курка (20%), рис (14%), протеїни, злаки, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум