Karm dla psów Royal Canin Maxi Digestive Care 3 kg
Zdjęcia 3 |
Royal Canin Maxi Digestive Care 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maxi Digestive Care 3 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma Royal Canin Maxi Digestive Care dla psów dużych ras z wrażliwyRoyal Canin Maxi Digestive Care sucha karma dla psów dużych ras z wrażliwym układem pokarmowym od 15 miesiąca życia. Do grupy... więcejMaxi należą psy, których waga dorosłego waha się od 26 do 44 kg.Maksymalna tolerancja pokarmowa dla dorosłych psów dużych ras Dzięki zastosowaniu ryżu jako jedynego źródła węglowodanów, który charakteryzuje się najwyższą strawnością ze wszystkich zbóż, a także zawartością kwasów EPA i DHA wyizolowanych z oleju rybiego oraz znanymi właściwościami przeciwzapalnym Rozetka.plZłóż skargę | 78 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN CCN MAXI DIGESTIVE CARE - sucha karma dla psa doroBEZ CUKRU: Brak danychBEZ LAKTOZY: Brak danychBez soi: Brak danychBezgluten Akces-markt.plZłóż skargę | 71 zł |
Royal Canin Maxi Digestive Care - sucha karma dla psa, rasy duże, wrażliwyRoyal Canin Maxi Digestive Care - sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Digestive Care - produkt od Royal Canin. Marka od ki... więcejlkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów RC Maxi Digestive Care jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym. W związku z tym, specjalnie dobrane składniki wspomagają procesy trawienia i wchłaniania pokarmu. Szczególnie psy ras dużych są podatne na zwiększoną fermentacje w jelitach i częstym problemem u nich mogą być luźne stolce. Receptura uwzględnia te specyficzne potrzeby. W związku z tym, zawiera zestaw prebiotyków sprzyjający prawidłowej florze bakteryjnej jelit i odpowiedniej konsystencji kału. Dodatkowo karma wyprodukowana z wykorzystaniem specjalnej technologii obróbki cieplnej, zapewniającej składnikom pokarmowym lepszą podatność na trawienie. Ponadto wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 116 zł |
ROYAL CANIN Digestive Care Maxi 3 kgSpecjalnie wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 74 zł |
ROYAL CANIN CCN Maxi Digestive Care 3 kg karma sucha dla psów dorosłych, r
ROYAL CANIN CCN Maxi Digestive Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych o wrażliwym przewodzie pokarmowym
Zale Fera.plZłóż skargę | 69 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 216 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na otyłość, na stawy, v sostave: białko drobiowe, zboża, błonnik roślinny, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 360 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, minerały, źródła węglowodanów, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: kukurydza, mięso drobiowe, pszenica, gluten, białko, tłuszcz, drożdże, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 40 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na otyłość, na stawy, v sostave: białko drobiowe, zboża, błonnik roślinny, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 216 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, mąka, tłuszcze, ryż, gluten, błonnik, sole, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 40 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, pszenica, tłuszcze, gluten, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, mąka, tłuszcze, ryż, gluten, błonnik, sole, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Digestive Care
Ceny na Royal Canin Maxi Digestive Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Digestive Care 3 kg | od 69 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Maxi Digestive Care 10 kg | od 360 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Maxi Digestive Care 12 kg | od 227 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 155 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 253 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 163 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium