Karm dla psów Royal Canin Mini Dental Care 3 kg
Royal Canin Mini Dental Care 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Mini Dental Care 3 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psa Royal Canin Mini Dental Care 3 kg (3182550894371) (122Sucha karma dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg ze zwiększoną wrażliwością zębów. Dzięki mechanicznemu działaniu u... więcejsuwa płytkę nazębną i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego. Dodatkowo wzmacnia zęby, usuwając nadwrażliwość. Nie uszkadza zębów i jamy ustnej. Ma udowodnioną skuteczność. Nie zaburza układu pokarmowego i nerkowego, utrzymuje optymalną wagę. Rozetka.plZłóż skargę | 78 zł |
Royal Canin Mini Dental Care - sucha karma dla psa - rasy małe, redukcja kRoyal Canin Mini Dental Care - sucha karma dla psów Royal Canin Mini Dental Care - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudzi... więcejesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów RC Mini Dental Care jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów, pomagającą utrzymać higienę jamy ustnej. Kamień nazębny może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia psa.W związku z tym, formuła została opracowana w taki sposób, aby na wielu poziomach zapobiegać jego odkładaniu się. Przede wszystkim specjalnie dobrana tekstura oraz unikalne parametry krokietów pomagają usuwać kamień nazębny podczas rozgryzania. W związku z tym, każdy posiłek zapewnia efekt szczotkowania zębów. Dodatkowo formuła została wyposażona w specjalne związki chelatujące. Dzięki temu wiąże wapń obecny w ślinie i tym samym zapobiega jego odkładaniu się na powierzchni zębów. Receptura jest odpowiednia dla psów ras małych (masa ciała 1kg - 10kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Mini Dental Care specjalnie dobrana tekstura unikalny kształt krokietów związki wiążące wapń w ślinie dla dorosłych psów ras małych. Zalety karmy RC Mini Dental Care pomaga zachować zdrowie jamy ustnej zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego. Dostępne opakowania 3kg, 8kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 122 zł |
ROYAL CANIN Dental Care Mini 3 kgTakże psie zęby wymagają pielęgnacji Psy mają przez całe życie tylko jeden garnitur zębów. Dlatego tym ważniejsza jest ich p... więcejielęgnacja. Po jedzeniu na zębach psa naturalnie gromadzą się bakterie. Jeśli zęby nie są czyszczone, szybko może powstać płytka nazębna, a w efekcie także kamień nazębny, co stanowi ryzyko dla zdrowia czworonoga. W jaki sposób karma Royal Canin Dental Care pomaga w pielęgnacji zębów? Karma Royal Canin Dental Care Mini jest odpowiednia dla psów o wadze do 10 kg, które mają skłonność do tworzenia kamienia nazębnego. Wyjątkowo smaczne krokiety mają funkcjonalny kształt, który jednocześnie czyści zęby psa i pomaga zapobiegać tworzeniu się płytki nazębnej i kamienia. Specjalne krokiety okalają zęby przy każdym kęsie, co powoduje mechaniczne czyszczenie ich powierzchni podczas żucia. Ponadto karma ROYAL CANIN Dental Care Mini jest wzbogacona o chelatory, które wiążą wapń w ślinie psa i pomagają zapobiegać tworzeniu się kamienia nazębnego. Nasz program żywieniowy Dental Care jest dostępny jako chrupiąca karma sucha, którą można stosować jako karmę pełnoporcjową. Nasza gwarancja jakości jest poparta dowodami naukowymi: W wewnętrznych badaniach Royal Canin Dental Care Mini potwierdzono ograniczenie osadu nazębnego nawet do 69%. To dowód, że Royal Canin Dental Care Mini skutecznie przyczynia się do zwalczania kamienia nazębnego. Jej zalety w skrócie: Redukuje powstawanie kamienia nazębnego Usuwa kamień Specjalne krokiety pomagające w czyszczeniu zębów Royal Canin Dental Care Mini jest idealny do długotrwałego karmienia i pomaga Twojemu psu żyć bez bólu zębów. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 74 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - sucha karma dla dorosłych psów - 3kgSpecyfikacja Wiek zwierzęcia Dorosły Rodzaj zwierzęcia Pies Rasa psa Wszystkie rasy małych psów Specyf... więcejiczne potrzeby zwierzęcia Zęby Wielkość psa Małe (do 5 kg) Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Waga produktu 3 kg Efekty zdrowotne Wzmacniające uzębienie Smak karmy Drób Rodzaj opakowania Worek Forma dawkowania Stały Białko 23% Zawartość jodu 3,9 mg/kg Zawartość cynku 128 mg/kg Popiół surowy 6,9% Zawartość tłuszczu 16% Zawartość selenu 0,06 mg/kg Zawartość żelaza 39 mg/kg Zawartość witaminy D3 1000 IU/kg Zawartość manganu 51 mg/kg Włókna surowe 2,1% Zawartość miedzi 12 mg/kg Zawartość witaminy A 15500 IU/kg Trifosforan pentasodu (na kg) 3,5 g Dodatki technologiczne Przeciwutleniac ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 130 zł |
Royal Canin CCN Mini Dental Care - sucha karma dla dorosłych psów - 3 kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 102 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 543 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 176 zł
mokra karma, pauchi, 48 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: kukurydza, mięso drobiowe, pszenica, gluten, białko, tłuszcz, drożdże, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 176 zł
mokra karma, pauchi, 48 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 210 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, zboża, minerały, cukry, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Mini Dental Care
Ceny na Royal Canin Mini Dental Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Dental Care 1 kg | od 41 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Mini Dental Care 3 kg | od 74 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Mini Dental Care 8 kg | od 210 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 107 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, v sostave: ryż, białko z łososia, białko drobiowe, mąka, białko roślinne, kukurydza, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, dla wybrednych, na nerki, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, jajka, witaminy
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium