Klawiatura
Razer BlackWidow V4 Green Switch
Wideo 12Zdjęcia 11 |
Razer BlackWidow V4 Green Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer BlackWidow V4 Green Switch
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer BlackWidow V4 Green Switch - mechaniczna klawiatura gamingowa z Raze | 543 zł |
Razer BLACKWIDOW V4 - GREEN SWITCH - Klawiatura gamingowa - Nordycki - Cza | 899 zł |
Razer BlackWidow V4 KL-G-RAZ-152 | 799 zł |
Klawiatura RAZER BlackWidow V4 Green Switch | 799 zł |
Klawiatura RAZER BlackWidow V4 Green Switch | 799 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Razer BlackWidow V4
Ceny na Razer BlackWidow V4 |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V4 Green Switch | od 543 zł | 16 oferty | ||
Razer BlackWidow V4 Yellow Switch | od 723 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →