Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch (RZ03-03941400-R3R1)
Wideo 18Zdjęcia 7 |
Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch Klikający (markowy)Liniowy (markowy) |
|
Rodzaj profesjonalnej klawiatury eSportowej popularnej marki Razer z ulepszonymi przełącznikami optyczno-mechanicznymi. W trybie maksymalnej częstotliwości odpytywania (8000 Hz) konstrukcja optyczna przełączników zapewnia opóźnienie wynoszące zaledwie 0,125 ms. Ta klawiatura z łatwością może uwolnić potencjał profesjonalnego gracza! W układzie zastosowano drugą generację przełączników optyczno-mechanicznych Purple.
Działaniu takich przełączników towarzyszy przyjemny dla ucha klik. Klawiatura optyczno-mechaniczna do gier Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch jest wyłożona trwałą aluminiową płytą. Dostępna jest zdejmowana podpórka pod nadgarstki. Klawiatura wykorzystuje pamięć hybrydową, która umożliwia dostęp do profili użytkowników z magazynu w chmurze. Praca z ustawieniami odbywa się za pomocą narzędzia Razer Synapse 3. Zapewnione jest łatwe i szybkie nagrywanie makropoleceń. Podświetlenie dekoracyjne opiera się na markowych efektach świetlnych Chroma RGB. Takie oświetlenie pogłębi i poszerzy zanurzenie w świat multimedialnej rozrywki i gier. Klawiaturę tę można zamówić również z liniowymi przełącznikami optyczno-mechanicznymi Red, które wyróżniają się cichym i delikatnym naciskaniem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch
Wszystkie ceny 16 →Razer V2 Tenkeyless Klawiatura Czarny Purple Switch RZ03-03941300-R3N1 | 773 zł |
RAZER Klawiatura przewodowa RAZER Huntsman V2 Tenkeyless - Clicky Optical | 549 zł |
Razer Huntsman V2 Tenkeyless Purple Switch KL-G-RAZ-116 | 499 zł |
Klawiatura RAZER Huntsman V2 Tenkeyless Purple | 588 zł |
Klawiatura RAZER Huntsman V2 Tenkeyless Purple | 588 zł |
Modyfikacje Razer Huntsman V2 TKL
Ceny na Razer Huntsman V2 TKL |
---|---|---|---|---|
Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch | od 495 zł | 19 oferty | ||
Razer Huntsman V2 TKL Red Switch | od 499 zł | 30 oferty |