Razer BlackWidow V4 75%
Wideo 13Zdjęcia 13 |
Razer BlackWidow V4 75% |
|
Gamingowa wersja elitarnej klawiatury mechanicznej BlackWidow V4 z układem zmniejszonym do 75%. Łączna ilość kluczy to 81 szt. Częstotliwość odpytywania wzrosła do 8000 Hz, co pozwala klawiaturze manipulować w grach na najbardziej profesjonalnym poziomie! Adaptacyjne podświetlenie Chroma RGB znacząco poprawia jakość oświetlenia. Mechaniczna klawiatura do gier Razer BlackWidow V4 zawiera 75% najnowszych przełączników Orange.
To trzecia generacja przełączników, które wyróżniają się wyższym punktem odbicia i wysokiej jakości profilem dźwiękowym. Kliknięcie przycisków dobrze rezonuje, co tworzy niepowtarzalne pisanie. Klawiatura zawiera podpórkę pod nadgarstki z miękką wyściółką i łatwy do usunięcia uchwyt magnetyczny. Konstrukcja klawiatury posiada wielostopniowy system izolacji hałasu i wibracji. Przełączniki i stabilizatory są wyposażone w fabryczny smar. Opcja Hot Swap jest dostępna dla przełączników. Płyta czołowa urządzenia wykonana jest ze stopu aluminium. Układ zawiera trzy klawisze pomocnicze: kółko przewijania i dwa przyciski odpowiedzialne za szybkie konfigurowanie multimediów. Klawiatura jest konfigurowana za pomocą potężnego narzędzia Razer Synapse. Układ oparty jest na klawiszach Double Shot wykonanych z tworzywa ABS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer BlackWidow V4 75%
Wszystkie ceny 35 →Razer BlackWidow V4 75 - Klawiatura do gier mechanicznych z wymianą na gor | 889 zł |
Razer BlackWidow V4 75 Intl. US KL-G-RAZ-164 | 999 zł |
Klawiatura RAZER BlackWidow V4 75 | 889 zł |
Razer BlackWidow V4 75 US Orange Switch Czarny | 889 zł |