Razer BlackWidow V4 X Green Switch (RZ03-04700800-R3R1)
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Razer BlackWidow V4 X Green Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Ulepszona wersja gamingowej klawiatury BlackWidow V4 renomowanej marki Razer, o zoptymalizowanych właściwościach akustycznych. Zatem w modyfikacji z indeksem „X” w nazwie zastosowano wyściółkę z pianki dźwiękochłonnej i pochłaniającej wibracje. Dodatkowo układ posiada fabrycznie nasmarowane stabilizatory. Przyciski są naciskane bez żadnych obcych dźwięków. Mechaniczna klawiatura do gier Razer BlackWidow V4 X Green Switch ma powiększony układ.
Po lewej stronie, gdzie znajdują się główne klawisze gamingowe, umieszczono sześć przycisków makro. Do klawiszy tych można przypisać makra o dowolnym stopniu złożoności. W lewym-prawym rogu znajduje się wydłużone kółko przewijania, za pomocą którego można regulować głośność dźwięku, jasność podświetlenia i wykonywać wiele innych czynności. Klawiatura wyposażona jest w przełączniki nowej generacji.
Przełączniki GEN 3 charakteryzują się podwójną żywotnością – 100 milionów kliknięć. Klawiatura ma niezwykle wysoką częstotliwość odpytywania wynoszącą 8000 Hz. Teraz opóźnienie w naciskaniu przycisków nie będzie przeszkodą w zdobywaniu nowych rekordów e-sportu. Urządzenie wejściowe umożliwia zapisanie ustawień dla pięciu profili użytkowników. Model posiada sztywną konstrukcję opartą na aluminiowej płycie górnej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer BlackWidow V4 X Green Switch
Wszystkie ceny 17 →Razer BlackWidow V4 X zielone czarownice - mechaniczna klawiatura do gier | 677 zł |
RAZER Klawiatura przewodowa RAZER BlackWidow V4 X Green Switch Czarny | 559 zł |
Razer BLACKWIDOW V4 X - GREEN SWITCH - Klawiatura gamingowa - Nordycki - C | 679 zł |
RAZER BlackWidow V4 X (Green Switch) RZ03-04700100-R3M1 | 562 zł |
Razer BlackWidow V4 X Green Switch KL-G-RAZ-151 | 559 zł |
Modyfikacje Razer BlackWidow V4 X
Ceny na Razer BlackWidow V4 X |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V4 X Green Switch | od 559 zł | 21 oferta | ||
Razer BlackWidow V4 X Yellow Switch | od 575 zł | 16 oferty |