Klawiatura
Razer BlackWidow V4 X Yellow Switch (RZ03-04702500-R3R1)
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Razer BlackWidow V4 X Yellow Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer BlackWidow V4 X Yellow Switch
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer BlackWidow V4 X - Mechanical Gaming Keyboard with Razer Chroma RGB - | 575 zł |
Razer BlackWidow V4 X Yellow Switch KL-G-RAZ-153 | 575 zł |
Klawiatura RAZER BlackWidow V4 X Yellow Switch | 575 zł |
Razer BlackWidow V4 X - Mechanical Gaming Keyboard (Yellow Switch) RZ03-04 | 652 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Razer BlackWidow V4 X
Ceny na Razer BlackWidow V4 X |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V4 X Green Switch | od 559 zł | 20 oferty | ||
Razer BlackWidow V4 X Yellow Switch | od 575 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →