Klawiatura
Razer Huntsman V3 Pro (RZ03-04970200-R3U1)
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Razer Huntsman V3 Pro |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Huntsman V3 Pro
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Huntsman V3 Pro - analogowa klawiatura optyczna Esports - układ US - | 1 179 zł |
Razer Huntsman V3 Pro - Klawiatura gamingowa - Nordycki - Czarny | 1 399 zł |
Razer Huntsman V3 Pro US KL-G-RAZ-169 | 1 179 zł |
Razer Huntsman V3 Pro - Analog Optical Esports Keyboard RZ03-04970100-R3M1 | 1 261 zł |
Klawiatura Razer Huntsman V3 Pro Analog (RZ03-04970100-R3M1) | 1 179 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →