Razer BlackWidow V4 75%
Відео 13Фото 13 |
Razer BlackWidow V4 75% |
|
Геймерський варіант елітної механічної клавіатури BlackWidow V4 із розкладкою, зменшеною до 75%. Загальна кількість клавіш складає 81 прим. Частота опитування зросла до 8000 Гц, що дозволяє кейборду маніпулювати в іграх на професійному рівні! Адаптивне підсвічування Chroma RGB багаторазово покращує якість ілюмінації. Механічна ігрова клавіатура Razer BlackWidow V4 75% використовує нові перемикачі Orange.
Це третє покоління свічок, які відрізняються підвищеною точкою відскоку та якісним звуковим профілем. Клік клавіш добре резонує, що створює унікальний тайпінг. У складі кейборду передбачена підставка для зап'ясть з м'якою набивкою та легкознімним магнітним кріпленням. У конструкції клавіатури є багатоступінчаста система шумо- та віброізоляції. Перемикачі та стабілізатори оснащені заводським мастилом. Для свічок доступна опція Hot Swap. Лицьова пластина пристрою створена із алюмінієвого сплаву. У складі розкладки передбачено три допоміжні клавіші: коліщатко прокручування та дві натискні кнопки, що відповідають за швидке налаштування мультимедіа. Клавіатура налаштовується за допомогою потужної утиліти Razer Synapse. Розкладка заснована на клавішах Double Shot із ABS-пластику.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer BlackWidow V4 75%
Усі ціни 30 →Razer BlackWidow V4 75 - Klawiatura do gier mechanicznych z wymianą na gor | 889 zł |
Razer BlackWidow V4 75 Intl. US KL-G-RAZ-164 | 999 zł |
Razer BlackWidow V4 75 ISO Orange Switch Czarny | 889 zł |
Razer BlackWidow V4 75 - Hot-swappable Mechanical Gaming Keyboard RZ03-050 | 956 zł |
Razer BlackWidow V4 75 Hot-swappable Mechanical Gaming Keyboard New Sealed | 520 zł |