Клавіатура
Razer BlackWidow V4 Green Switch
Відео 12Фото 11 |
Razer BlackWidow V4 Green Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer BlackWidow V4 Green Switch
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Razer BlackWidow V4 Green Switch - mechaniczna klawiatura gamingowa z Raze | 726 zł |
Razer BLACKWIDOW V4 - GREEN SWITCH - Klawiatura gamingowa - Nordycki - Cza | 899 zł |
Razer BlackWidow V4 KL-G-RAZ-152 | 799 zł |
Razer BlackWidow V4 US Green Switch Czarny | 799 zł |
Razer BlackWidow V4 - Mechanical Gaming Keyboard (Green Switch) RZ03-04690 | 826 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Razer BlackWidow V4
Ціни на Razer BlackWidow V4 |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V4 Green Switch | від 726 zł | 25 пропозицій | ||
Razer BlackWidow V4 Yellow Switch | від 724 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →