Razer Huntsman V2 TKL Red Switch
Відео 18Фото 7 |
Razer Huntsman V2 TKL Red Switch Clicky (фірмові)Linear (фірмові) |
|
Компактна модифікація однієї з найпопулярніших геймерських клавіатур Huntsman V2. Варіант TKL має 87 кнопок. У ролі перемикачів використано унікальні оптичні свічі Razer Linear Optical 2-го покоління. Кнопковий механізм має точку спрацьовування 1,2 мм, частота опитування збільшена до небувалих до 8000 Гц. Час відгуку становить 2 мс. Така розкладка моментально реагує на динамічні дії користувача, стаючи серйозною перевагою в кіберспорті.
Оптико-механічна ігрова клавіатура Razer Huntsman V2 TKL Red Switch комплектується підставкою для зап'ясть із облицюванням із синтетичної шкіри. Особливістю підставки є відсутність жорсткого кріплення до корпусу девайсу. У цій клавіатурі реалізовано швидкий доступ до хмарного сховища, де можна розміщувати практично необмежену кількість макросів. Внутрішня пам'ять забезпечує можливість для збереження налаштувань і швидкого перемикання між п'ятьма профілями користувача. Лицьова пластина виготовлена на основі алюмінієвого сплаву. Кейкапи створені з PBT за технологією подвійного лиття. Знімний шнур підключення має довжину 2 м. Розкладні ніжки мають 2 варіанти зміни нахилу робочої поверхні кнопок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Huntsman V2 TKL Red Switch
Усі ціни 27 →Huntsman V2 Tenkeyless Red Switch - układ UK RZ03-03941600-R3W1 | 658 zł |
Razer Huntsman V2 Tenkeyless Red Switch US KL-G-RAZ-166 | 751 zł |
Klawiatura RAZER Huntsman V2 Tenkeyless Red Linear Różowy | 570 zł |
Razer Huntsman V2 Tenkeyless - Optical Gaming Keyboard - Doubleshot PBT Ke | 826 zł |
Модификації Razer Huntsman V2 TKL
Ціни на Razer Huntsman V2 TKL |
---|---|---|---|---|
Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch | від 495 zł | 19 пропозицій | ||
Razer Huntsman V2 TKL Red Switch | від 499 zł | 29 пропозицій |