Razer Huntsman V2 TKL Red Switch
Wideo 18Zdjęcia 7 |
Razer Huntsman V2 TKL Red Switch Klikający (markowy)Liniowy (markowy) |
|
Kompaktowa modyfikacja jednej z najpopularniejszych klawiatur gamingowych, Huntsman V2. Wariant TKL ma 87 przycisków. Jako przełączniki zastosowano unikalne przełączniki optyczne Razer Linear Optical drugiej generacji. Mechanizm przyciskowy ma punkt zadziałania 1,2 mm, częstotliwość odpytywania została zwiększona do niespotykanej wcześniej częstotliwości 8000 Hz. Czas reakcji wynosi 2 ms.
Układ ten błyskawicznie reaguje na najbardziej dynamiczne działania użytkownika, stając się poważną zaletą w e-sporcie. Klawiatura optyczno-mechaniczna do gier Razer Huntsman V2 TKL Red Switch jest wyposażona w podpórkę pod nadgarstki ze skóry syntetycznej. Cechą szczególną stojaka jest brak sztywnego mocowania do korpusu urządzenia. Ta klawiatura zapewnia szybki dostęp do pamięci w chmurze, w której możesz umieścić praktycznie nieograniczoną liczbę makr.
Pamięć wewnętrzna zapewnia możliwość zapisywania ustawień i szybkiego przełączania pomiędzy pięcioma profilami użytkowników. Płyta czołowa wykonana jest ze stopu aluminium. Nakładki na klawisze wykonane są z PBT w technologii podwójnego odlewania. Długość odłączanego przewodu przyłączeniowego wynosi 2 m. Składane nóżki posiadają 2 możliwości zmiany nachylenia powierzchni roboczej przycisków.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Huntsman V2 TKL Red Switch
Wszystkie ceny 28 →Huntsman V2 Tenkeyless Red Switch - układ UK RZ03-03941600-R3W1 | 658 zł |
Razer Huntsman V2 Tenkeyless Red Switch US KL-G-RAZ-166 | 751 zł |
Klawiatura RAZER Huntsman V2 Tenkeyless Red Linear Różowy | 570 zł |
Razer Huntsman V2 Tenkeyless - Optical Gaming Keyboard - Doubleshot PBT Ke | 826 zł |
Modyfikacje Razer Huntsman V2 TKL
Ceny na Razer Huntsman V2 TKL |
---|---|---|---|---|
Razer Huntsman V2 TKL Purple Switch | od 495 zł | 19 oferty | ||
Razer Huntsman V2 TKL Red Switch | od 499 zł | 30 oferty |