Klawiatura
Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless (RZ03-04980200-R3U1)
Wideo 10Zdjęcia 6 |
Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless - Tenkeyless Analog Optical Esports Keybo | 1 077 zł |
Razer Huntsman V3 Pro TKL US KL-G-RAZ-170 | 1 019 zł |
Klawiatura RAZER Huntsman V3 Pro TKL | 919 zł |
Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless - Tenkeyless Analog Optical Esports Keybo | 1 087 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →