Klawiatura
Razer BlackWidow V4 Pro Orange Switch (RZ03-04683500-R3M1)
Wideo 11Zdjęcia 11 |
Razer BlackWidow V4 Pro Orange Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Razer BlackWidow V4 Pro
Ceny na Razer BlackWidow V4 Pro |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V4 Pro Green Switch | od 938 zł | 35 oferty | ||
Razer BlackWidow V4 Pro Orange Switch | od 1 174 zł | 1 oferta | ||
Razer BlackWidow V4 Pro Yellow Switch | od 999 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →