Razer BlackWidow V4 Pro Green Switch
Wideo 11Zdjęcia 11 |
Razer BlackWidow V4 Pro Green Switch |
|
Linia klawiatur BlackWidow to zaawansowane klawiatury do gier, które są dobrze kompatybilne z wydajnymi stacjami do gier. V4 Pro to flagowy model, który doskonale sprawdzi się w aktywnych grach i najbardziej dynamicznych grach. Rozszerzony układ otrzymał pięć klawiszy makr i trzy boczne przyciski skrótów. Istnieje również mechaniczne sterowanie pierścieniowe, które odpowiada za nawigację w różnych aplikacjach.
Klawiatura do gier BlackWidow V4 Pro Green Switch jest uzupełniona oddzielnym złączem USB, które można wykorzystać do podłączenia dysków flash, ładowania telefonu lub zainstalowania zestawu słuchawkowego USB. Do przewodu połączeniowego dołączone jest złącze USB typu C. Klawiatura ma stylową i trwałą aluminiową obudowę. Do urządzenia podłączona jest standardowa podstawka, zapewniająca wygodną pozycję dłoni.
Klawiatura wyposażona jest w podświetlenie konturowe, które pełni funkcję podświetlenia tła. Układ mieści 109 przycisków. Do nasadek klawiszy zastosowano tworzywo ABS DoubleShot. Zielone przełączniki działają z wyraźnym kliknięciem. Dodatkowo można zamówić klawiaturę z przełącznikami pomarańczowymi (dotykowe sprzężenie zwrotne) i żółtymi (liniowa niska prędkość). Dostępna jest również krótsza wersja klawiatury, zwana V4 TKL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer BlackWidow V4 Pro Green Switch
Wszystkie ceny 23 →Razer BlackWidow V4 Pro - mechaniczna klawiatura gamingowa Chroma RGB ziel | 948 zł |
RAZER Klawiatura przewodowa RAZER BlackWidow V4 Pro - Green Switch RZ03-04 | 939 zł |
Razer BlackWidow V4 Pro - Klawiatury - Angielski - USA - Czarny | 1 081 zł |
Razer BlackWidow V4 Pro Green Switch US KL-G-RAZ-147 | 999 zł |
Klawiatura RAZER BlackWidow V4 Pro Green Switch | 938 zł |
Modyfikacje Razer BlackWidow V4 Pro
Ceny na Razer BlackWidow V4 Pro |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V4 Pro Green Switch | od 938 zł | 26 oferty | ||
Razer BlackWidow V4 Pro Orange Switch | od 1 174 zł | 1 oferta | ||
Razer BlackWidow V4 Pro Yellow Switch | od 999 zł | 21 oferta |