Razer DeathStalker V2 Linear Switch
Wideo 11Zdjęcia 7 |
Razer DeathStalker V2 Linear Switch Klikający (markowy)Liniowy (markowy) |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer DeathStalker V2 Linear Switch
Wszystkie ceny 25 →Razer DeathStalker V2 Red Switch niskoprofilowa klawiatura optyczna do gie | 712 zł |
RAZER Klawiatura przewodowa RAZER DeathStalker V2 Linear Optical Switch Cz | 697 zł |
Razer DeathStalker V2 US KL-G-RAZ-141 | 747 zł |
Klawiatura RAZER DeathStalker V2 | 697 zł |
Klawiatura RAZER DeathStalker V2 | 697 zł |
Przełącz się na najwyższy poziom
Pełnowymiarowa klawiatura z przełącznikami optyczno-mechanicznymi przeznaczona dla najbardziej wymagających graczy. Zapewnia ultraszybką reakcję dzięki niskoprofilowym czujnikom optycznym Razer Linear. Naciśnięcie wymaga minimum wysiłku, co pozwala na długą grę bez dużego obciążenia rąk, zwiększa efektywność w grach, komunikacji i pracy. Żywotność wynosi 70 milionów operacji, co odpowiada wielu latom eksploatacji. Za zachowanie wyglądu nakładek klawiszy odpowiada zastrzeżona powłoka HyperGuard. Dla lepszej odporności na obciążenia, zwłaszcza emocjonalne i gamingowe, rama została wzmocniona metalową płytką.
Tryb adaptacyjny
Razer DeathStalker V2 można w dużym stopniu dostosować. Wbudowana pamięć pozwala na zapisanie pięciu opcji ustawień i zmianę ich w razie potrzeby, na przykład dla gier różnych gatunków lub pracy. Co więcej, usługa chmurowa Razer Synapse oferuje zdalne pisanie szablonów urządzeń do użytku na całym świecie. Ułatwia to odłączany kabel światłowodowy z niezawodnym oplotem. Klawiaturę można łatwo transportować bez ryzyka uszkodzenia. Twórz własne makra z nieskończoną liczbą najazdów dzięki specyfikacji NKRO. Dzięki zastrzeżonej aplikacji możesz dostosować oświetlenie i efekty Razer Chroma do swojego stylu, zaprogramować dodatkowy przycisk multimedialny i przewijać. W serii gier nie może zabraknąć systemu Anti-Ghosting, który minimalizuje ryzyko przypadkowego uruchomienia.
Modyfikacje Razer DeathStalker V2
Ceny na Razer DeathStalker V2 |
---|---|---|---|---|
Razer DeathStalker V2 Clicky Switch | od 870 zł | 5 oferty | ||
Razer DeathStalker V2 Linear Switch | od 548 zł | 25 oferty |