Razer BlackWidow V3 Green Switch
Wideo 29Zdjęcia 5 |
Razer BlackWidow V3 Green Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer BlackWidow V3 Green Switch
Wszystkie ceny 16 →Razer BlackWidow V3 zielony przełącznik - mechaniczna klawiatura do gier k | 659 zł |
RAZER Klawiatura przewodowa RAZER BlackWidow V3 - Green Switch Czarny | 699 zł |
Razer BlackWidow V3 - Green - US - Klawiatury - Angielski - USA - Czarny | 531 zł |
Razer Blackwidow V3 Green Switch Quartz KL-G-RAZ-130 | 580 zł |
Klawiatura RAZER BlackWidow V3 | 542 zł |
Trzecie przyjście
W 2020 roku Razer wypuścił trzecią wersję swojej legendarnej klawiatury BlackWidow, która wydaje się nie mieć miejsca na ulepszenia. Jeśli druga wersja dodała podświetlenie i system makr, to trzecia aktualizacja przyniosła ze sobą podpórkę pod nadgarstki (można ją wyjąć, jeśli przeszkadza) i oddzielne pokrętło regulacji głośności, aby nie rozpraszać się deską rozdzielczą prelegenci podczas wirtualnej bitwy.
Zielone przełączniki 80 mln kliknięć
Podobnie jak ostatnio, zastosowano zielone przełączniki własnej produkcji. W tym przypadku dostaliśmy w swoje ręce zielony model. Pod względem cech i wrażeń dotykowych bardzo przypominają niebieskie przełączniki Cherry, pod pewnymi względami nawet je przewyższające. Na przykład producent wciąż obiecuje im 80 milionów niepowodzeń aktywacji i zwiększoną odporność na wilgoć i kurz.
Wygodne oprogramowanie do dostosowywania kluczy
Poza tym to wciąż ten sam klasyczny model, w którym jest więcej od ręki i nie ma co poprawiać. Jest zmontowany jak czołg, klawisze są doskonałe, oświetlenie Razer Chroma RGB znacznie się poprawiło z czasem, a oprogramowanie do dogłębnego dostosowywania zostało przypomniane w ostatniej generacji. Nigdzie nie jest łatwiej pracować z makrami, można „zawiesić” żądaną kombinację klawiszy na prawie każdym przycisku, dodać do nich dodatkowe funkcje za pomocą HyperShift i połączyć te ustawienia w osobne profile gier.
Modyfikacje Razer BlackWidow V3
Ceny na Razer BlackWidow V3 |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V3 Green Switch | od 499 zł | 19 oferty | ||
Razer BlackWidow V3 Yellow Switch | od 696 zł | 1 oferta |