Klawiatura
Razer Huntsman V2 Red Switch
Wideo 17Zdjęcia 12 |
Razer Huntsman V2 Red Switch Razer Purple (Clicky)Razer Red (Linear) |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Huntsman V2 Red Switch
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Huntsman V2 Red Switch - układ Nordic RZ03-03930600-R3N1 | 948 zł |
RAZER Klawiatura przewodowa RAZER Huntsman V2 Linear Optical Switch Red RZ | 749 zł |
Razer Huntsman V2 Red Switch KL-G-RAZ-113 | 899 zł |
Klawiatura RAZER Huntsman V2 Linear Red | 749 zł |
Klawiatura RAZER Huntsman V2 Linear Red | 749 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Razer Huntsman V2
Ceny na Razer Huntsman V2 |
---|---|---|---|---|
Razer Huntsman V2 Purple Switch | od 663 zł | 19 oferty | ||
Razer Huntsman V2 Red Switch | od 749 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →