Razer BlackWidow V3 TKL Yellow Switch
Wideo 16Zdjęcia 5 |
Razer BlackWidow V3 TKL Yellow Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer BlackWidow V3 TKL Yellow Switch
Wszystkie ceny 14 →Razer BlackWidow V3 Tenkeyless żółty przełącznik - Kompaktowa mechaniczna | 705 zł |
RAZER Klawiatura RAZER BlackWidow V3 Tenkeyless - Yellow Switch RZ03-03491 | 359 zł |
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless - Yellow - US - Klawiatura gamingowa - Angi | 418 zł |
Klawiatura RAZER BlackWidow V3 Tenkeyless Yellow Switch | 363 zł |
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless Yellow Switch US KL-G-RAZ-129 | 419 zł |
Czarna Wdowa 3.0
Razer BlackWidow V3 TKL to trzecia iteracja popularnej klawiatury e-sportowej firmy Razer. Kluczowe cechy tego modelu to kompaktowa obudowa bez dedykowanej klawiatury numerycznej, efektowne oświetlenie strefowe z synchronizacją Razer Chroma oraz wypompowana mechanika klawiszy zbudowana na bazie własnych przełączników. Cóż, główną innowacją trzeciej wersji były nowe klawisze Doubleshot ABS, które zostały stworzone przy użyciu technologii podwójnego formowania pod wysokim ciśnieniem.
Żółte przełączniki mechaniczne własnej produkcji
Klawiatura zbudowana jest w oparciu o nie do końca zwyczajne żółte przełączniki mechaniczne o ruchu liniowym. W katalogu firmy to jednocześnie najszybszy i jednocześnie najcichszy przełącznik z nietypowym klikiem lo-fi. Siła uruchamiania takiego przełącznika wynosi 45 gramów, długość skoku nie przekracza 3,5 milimetra, a do punktu resetowania praktycznie nie ma skoku wstecznego. Czuje się jak skrzyżowanie czerwonych i srebrnych przełączników Cherry ze skróconym przesuwem liniowym i cichym kliknięciem. Dodaj do tego zwiększoną częstotliwość odpytywania (około 1000 Hz), a otrzymasz bardzo interesujący przykład mechanicznej klawiatury z imponującą dokładnością sterowania i minimalnymi opóźnieniami wejściowymi.
Oświetlenie Razer Chroma RGB
Zewnętrznie trzecia BlackWidow praktycznie nie różni się od swoich poprzedników. To wciąż ta sama zgrabna klawiatura Skeleton z lekko ściętymi krawędziami, solidną masywną ramą (model waży 850 gramów) i autorskim podświetleniem Razer Chroma RGB, które można dostosować do własnych upodobań w markowej aplikacji Razer Synapse. Można tam też przypisać makra, podpinać poszczególne zestawy do każdej konkretnej gry itp. Szkoda, że nie ma podłokietnika, jak w modelach BlackWidow Elite. Jest mało prawdopodobne, aby kawałek plastiku z powłoką softtouch znacząco wpłynął na cenę klawiatury.
Modyfikacje Razer BlackWidow V3 TKL
Ceny na Razer BlackWidow V3 TKL |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch | od 389 zł | 41 oferta | ||
Razer BlackWidow V3 TKL Yellow Switch | od 358 zł | 18 oferty |