SteelSeries Apex 7 TKL Red Switch
Wideo 23Zdjęcia 6 |
SteelSeries Apex 7 TKL Red Switch Brown switch (Tactile)Red switch (Linear) |
|
Zaawansowana klawiatura gamingowa firmy SteelSeries, pozycjonowana przez producenta w górnym segmencie cenowym. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na fakt, że w prawym górnym rogu modelu umieszczono ekran OLED o rozdzielczości 128x40. Na wyświetlaczu można wyświetlić dowolny obraz. Na ekranie można wyświetlać przydatne kombinacje klawiszy. Pole tekstowe ułatwia pracę z makropoleceniami i przełączanie pomiędzy profilami użytkowników.
Dostępne jest przelotowe złącze USB, umożliwiające wygodne podłączenie pendrive'a, smartfona i innych urządzeń. Klawiatura do gier PC SteelSeries Apex 7 TKL Red Switch jest wyposażona w ulepszone przełączniki. Istnieje możliwość regulacji punktu aktywacji (od 0,4 do 3,6 mm) pod warunkiem, że pełny skok klawiszy wynosi 4 mm. Na górną pokrywę zastosowano płytę ze stopu aluminium.
Do klawiatury dołączona jest podpórka pod nadgarstki. Powierzchnia robocza stojaka to SoftTouch, przyjemny w dotyku. W stojaku zastosowano praktyczne i niezawodne mocowanie magnetyczne. Urządzenie podłącza się za pomocą stałego przewodu. Przewód przyłączeniowy można poprowadzić na dowolną stronę obudowy. W tym celu przewidziano zintegrowany kanał. Obok ekranu OLED umieszczono wytrzymałe, metalowe kółko przewijania oraz dodatkowy przycisk. Aby łatwo dostosować efekty świetlne i przyciski programów, zastosowano autorskie oprogramowanie SteelSeries Engine.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Apex 7 TKL Red Switch
Wszystkie ceny 16 →Klawiatura STEELSERIES Apex 7 TKL Red switch | 499 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 TKL Red switch | 499 zł |
SteelSeries Apex 7 TKL Ghost QX2 RGB Red Biały | 449 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 TKL Red switch 64646 | 499 zł |
Klawiatura SteelSeries Apex 7 TKL QX2 Red (64646) | 1 129 zł |
Modyfikacje SteelSeries Apex 7 TKL
Ceny na SteelSeries Apex 7 TKL |
---|---|---|---|---|
SteelSeries Apex 7 TKL Brown Switch | od 884 zł | 1 oferta | ||
SteelSeries Apex 7 TKL Red Switch | od 440 zł | 16 oferty |