Klawiatura
Corsair K70 RGB Champion Series Speed Switch (CH9119014)
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Corsair K70 RGB Champion Series Speed Switch Cherry MX Red (Linear)Cherry MX Speed Silver (Linear) |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair K70 RGB Champion Series Speed Switch
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR K70 RGB TKL klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB LED przełą | 639 zł |
Klawiatura CORSAIR K70 TKL RGB | 639 zł |
Corsair K70 RGB TKL CHAMPION SERIES Cherry MX Speed Czarny | 639 zł |
Klawiatura CORSAIR K70 TKL RGB | 639 zł |
Klawiatura CORSAIR K70 TKL RGB CH-9119014-NA | 639 zł |
Corsair K70 (CH-9119014-NA) RGB Champion Series Gaming Keyboard | 560 zł |
Corsair K70 RGB TKL CHAMPION SERIES Cherry MX Speed Czarny | 639 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair K70 RGB Champion Series
Ceny na Corsair K70 RGB Champion Series |
---|---|---|---|---|
Corsair K70 RGB Champion Series Red Switch | od 539 zł | 3 oferty | ||
Corsair K70 RGB Champion Series Speed Switch | od 560 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →