Corsair K100 Air Wireless RGB (CH-913A01U)
Wideo 4Zdjęcia 14 |
Corsair K100 Air Wireless RGB |
|
Najcieńsza klawiatura mechaniczna o wysokiej jakości właściwościach gamingowych. W klawiaturze zastosowano unikalne przełączniki Cherry MX Ultra Low Profile z punktem aktywacji 0,8 mm i pełnym skokiem 1,8 mm. Wysokość w najgrubszym miejscu korpusu nie przekracza 17 mm. Połączenie bezprzewodowe realizowane jest przy użyciu technologii SLIPSTREAM, która zapewnia częstotliwość odpytywania 2000 Hz i czas odpowiedzi 1 ms.
Po podłączeniu przewodowym częstotliwość próbkowania wzrasta do 8000 Hz. Klawiatura mechaniczna Corsair K100 Air Wireless RGB ma efektowną przednią obudowę z anodyzowanego aluminium. To jedna z najbardziej autonomicznych klawiatur mechanicznych. Wbudowany akumulator pozwala na pracę układu z włączonym podświetleniem RGB aż do 50 godzin. Przy wyłączonych efektach świetlnych klawiatura będzie aktywna przez około 200 godzin! Klawiatura posiada wbudowaną pamięć o pojemności 8 MB, która wystarczy na przechowywanie ustawień dla 50 indywidualnych profili. Dzięki narzędziu systemowemu Corsair iCUE można dowolnie dostosowywać makropolecenia i oświetlenie, a także istnieje możliwość ponownego przypisania przycisków. Układ jest wyposażony w osobne pokrętło regulacyjne umożliwiające wygodną regulację głośności.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair K100 Air Wireless RGB
Wszystkie ceny 18 →Corsair Mechaniczna klawiatura do gier K100 AIR RGB - ultracienka sub1ms S | 1 476 zł |
Corsair K100 Air Wireless (Ultra Low Profile Tactile) KL-G-COR-131 | 1 199 zł |
Klawiatura CORSAIR K100 Air RGB | 1 051 zł |
Klawiatura CORSAIR K100 Air RGB CH-913A01U-NA | 1 045 zł |