Klawiatura
Corsair K60 RGB PRO Low Profile (CH-910D018)
Wideo 7Zdjęcia 19 |
Corsair K60 RGB PRO Low Profile |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair K60 RGB PRO Low Profile
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mechaniczna klawiatura gamingowa CORSAIR K60 RGB PRO LOW PROFILE z podświe | 499 zł |
Lot Of 3 Corsair K60 RGB Pro Low Profile Wired Mechanical Gaming Keyboard | 880 zł |
Klawiatura gamingowa CORSAIR K60 Pro Cherry MX Low Profile, czarna | 620 zł |
Corsair K60 RGB PRO LOW PROFILE Mechanical Gaming Keyboard CHERRY MX Low P | 761 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →