Klawiatura
Corsair K55 RGB PRO XT (CH-9226715)
Wideo 7Zdjęcia 19 |
Corsair K55 RGB PRO XT |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair K55 RGB PRO XT
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair K55 RGB PRO XT dynamiczne podświetlenie RGB z kluczem perkey - sze | 289 zł |
Klawiatura CORSAIR K55 RGB Pro XT | 289 zł |
Klawiatura CORSAIR K55 RGB Pro XT CH-9226715-NA | 289 zł |
Klawiatura Corsair K55 Pro RGB XT (CH-9226715-NA) | 381 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →