Corsair K70 MAX RGB Magnetic-Mechanical Gaming Keyboard
Wideo 3Zdjęcia 15 |
Corsair K70 MAX RGB Magnetic-Mechanical Gaming Keyboard |
|
Zaawansowana klawiatura gamingowa, prezentowana na rynku przez renomowaną markę Corsair i pozycjonowana przez producenta w górnym segmencie cenowym. Klawiatura wyposażona jest w innowacyjne przełączniki magnetyczno-mechaniczne Corsair MGX. Przełączniki takie pozwalają na dowolne konfigurowanie punktu wyzwalania dla każdego przycisku z osobna. Skok uruchamiania można regulować w zakresie 0,4–3,6 mm w odstępach co 0,1 mm.
Dzięki temu magnetyczno-mechaniczna klawiatura do gier Corsair K70 MAX RGB jest wyjątkową podpórką pod nadgarstek. Jest to szeroki stojak z wypełnieniem z miękkiej pianki, efektem pamięci i antypoślizgową powierzchnią Soft Touch. Autorskie narzędzie CORSAIR iCUE z łatwością synchronizuje podświetlenie klawiatury z resztą komponentów RGB systemu komputerowego. Połączenie przewodowe realizowane jest z wykorzystaniem technologii Hyper-Polling, która umożliwia zwiększenie częstotliwości odpytywania do 8000 Hz. Przyciski reagują błyskawicznie i bez opóźnień. Klawiatura posiada osobny przełącznik aktywujący tryb turniejowy. W takim przypadku główny profil gry szybko się włącza. Dostępnych jest 50 profili umożliwiających zapisanie ustawień niestandardowych. Przednia okładka ozdobiona jest efektownym marszczeniem imitującym hartowany w boju metal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair K70 MAX RGB Magnetic-Mechanical Gaming Keyboard
Wszystkie ceny 10 →CORSAIR K70 MAX RGB Magnetyczno-mechaniczna klawiatura do gier przewodowa | 1 151 zł |
Klawiatura CORSAIR K70 Max RGB | 829 zł |
Klawiatura CORSAIR K70 Max RGB CH-910961G-NA | 829 zł |
CORSAIR K70 MAX RGB Mechanical Gaming Keyboard, MGX Switch, NA Layout, Wir | 1 219 zł |