Corsair K70 PRO Mini Wireless Red Switch
Wideo 15Zdjęcia 20 |
Corsair K70 PRO Mini Wireless Red Switch Cherry MX Red (Linear)Cherry MX Speed Silver (Linear) |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair K70 PRO Mini Wireless Red Switch
Wszystkie ceny 12 →Corsair K70 PRO MINI WIRELESS RGB 60 mechaniczna klawiatura do gier najszy | 479 zł |
Corsair K70 Pro Mini Cherry MX Red Switch KL-G-COR-122 | 549 zł |
Klawiatura K70 Pro Mini Cherry MX Red | 723 zł |
Corsair K70 Pro Mini Wireless Cherry MX Red Switch Biały | 369 zł |
Profesjonalne podejście
Corsair K70 PRO Mini Wireless to profesjonalna klawiatura do gier z zaawansowanymi technologiami, które przenoszą gry na wyższy poziom. Główną cechą są mikroprzełączniki z możliwością wymiany podczas pracy (HOT SWAP). Procedura nie wymaga demontażu ani lutowania, co pozwala na szybką naprawę manipulatora lub dostosowanie mechaniki do konkretnych zadań. Domyślnie przełączniki Cherry MX Red są typu liniowego, które są odpowiednie do dynamicznych wydarzeń, w których wymagana jest szybkość reakcji.
Zapewniona jest dobra funkcjonalność zapewniająca wygodną obsługę - blokowanie losowych operacji (Anti-Ghosting), wyłączanie klawisza Win i gorących kombinacji (tryb gry), przetwarzanie jednoczesnych naciśnięć bez ograniczeń (specyfikacja NKRO), obsługa funkcji multimedialnych (przez Fn).
Kontroluj cały dom
Corsair K70 PRO Mini Wireless obsługuje wiele połączeń, dzięki czemu jeden gadżet jest w stanie kontrolować całą flotę urządzeń gospodarstwa domowego. Odbiornik radiowy SLIPSTREAM i moduł Bluetooth o niskim opóźnieniu zapewniają bezprzewodowe połączenie z telewizorem, konsolą do gier, odtwarzaczem multimedialnym, a także stabilną rozgrywkę po podłączeniu do komputera PC lub laptopa. Wbudowana bateria utrzymuje ładunek do 200 godzin.
Z klawiatury można korzystać w trybie przewodowym. Do tego dołączony jest odłączany kabel o dużej długości (1,8 m), który wystarczy do wygodnego umieszczenia w fotelu komputerowym z dala od monitora. Solidne sploty chronią przed uszkodzeniem podczas transportu lub przypadkowym zgnieceniem. Kabel USB C na USB A umożliwia ładowanie smartfona lub tabletu.
Dzięki swojej wszechstronności i dużej przenośności, Corsair K70 PRO Mini Wireless może być najlepszym przyjacielem gracza i informatyka. W pamięci wewnętrznej można zapisać do 50 presetów, aby sterować różnymi urządzeniami w domu iw biurze oraz szybko dostosowywać się do rozgrywki. Metalowa obudowa poradzi sobie z ruchem i zwiększonymi obciążeniami.
Warto zwrócić uwagę na podświetlenie RGB, które można skonfigurować dla każdego klawisza z osobna poprzez autorską aplikację CORSAIR iCUE. Producent oferuje wymienne nasadki w różnych kolorach, dodatkowe nakładki na klawisze z poliwęglanu.
Modyfikacje Corsair K70 PRO Mini Wireless
Ceny na Corsair K70 PRO Mini Wireless |
---|---|---|---|---|
Corsair K70 PRO Mini Wireless Red Switch | od 359 zł | 12 oferty | ||
Corsair K70 PRO Mini Wireless Speed Switch | od 814 zł | 1 oferta |