Razer Huntsman Mini Clicky Switch (RZ03-03391500-R3R1)
Wideo 29Zdjęcia 10 |
Razer Huntsman Mini Clicky Switch Klikający (markowy)Liniowy (markowy) |
|
Ultrakompaktowa (60% TKL) klawiatura do gier zgodna z normami ANSI, z wytrzymałymi przełącznikami mechanicznymi Razer Clicky Optical, trwałymi nasadkami klawiszy, wbudowaną pamięcią makr, wytrzymałą aluminiowo-plastikową obudową Skeleton, oświetleniem LED Razer Chroma RGB i odłączanym kablem. Wyposażony w 61 klawiszy, nie posiada klawiatury numerycznej oraz tradycyjnego górnego rzędu zawierającego przyciski funkcyjne F1-F12.
Dzięki kompaktowej konstrukcji klawiatura Razer Huntsman Mini Clicky Switch zajmuje niewiele miejsca, a aluminiowa konstrukcja obudowy sprawia, że jest stosunkowo lekka. Pozycjonowany jest jako produkt z górnej półki średniej kategorii cenowej, przeznaczony dla wymagających graczy i początkujących graczy e-sportowych. Dzięki cechom konstrukcyjnym i wytrzymałym przełącznikom (do 100 milionów operacji) zapewnia kontrolę z chirurgiczną precyzją przy minimalnych opóźnieniach. Może rejestrować jednoczesne naciśnięcie złożonych kombinacji wielu klawiszy przy użyciu technologii NKRO. Obsługuje tworzenie niestandardowych makr za pomocą oprogramowania Razer Synapse. Etui Skeleton ułatwia czyszczenie klawiatury z brudu. Za pomocą dwupoziomowych nóżek zawsze możesz dobrać odpowiedni kąt pod klawiaturę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Huntsman Mini Clicky Switch
Klawiatura Razer Huntsman Mini 60 Opto-mechanical (RZ03-03391500-R3R1) | 679 zł |
Razer Huntsman Mini - Clicky Optical Switch - UK - Black RZ03-03391600-R3W | 565 zł |
Razer Huntsman Mini 60 Optical Gaming Keyboard, Purple Switch, Russian lay | 719 zł |
Razer Huntsman Mini 60 Klawiatura do gier Opto-mechaniczne światło LED RGB | 674 zł |
Modyfikacje Razer Huntsman Mini
Ceny na Razer Huntsman Mini |
---|---|---|---|---|
Razer Huntsman Mini Clicky Switch | od 565 zł | 4 oferty | ||
Razer Huntsman Mini Linear Switch | od 260 zł | 109 oferty |