Zlewozmywak kuchenny Pyramis Studio 116x50 2B 1D 1160x500
Zdjęcia 3 |
Pyramis Studio 116x50 2B 1D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Studio 116x50 2B 1D 1160x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew PYRAMIS STUDIO (116x50) 2B 1D L stal GŁADKA (komora LEWA) (107149630) | 2 749 zł |
Zlewozmywak Pyramis STUDIO (116x50) 2B 1D R 107149530 tel. 697 256 410 - z | 2 999 zł |
Zlew PYRAMIS STUDIO (116x50) 2B 1D R stal GŁADKA (komora PRAWA) (107149530 | 2 749 zł |
Zlew PYRAMIS STUDIO (116x50) 2B 1D R stal GŁADKA (komora PRAWA) (107149530 | 2 749 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →