Karta graficzna PNY Quadro RTX A4500 VCNRTXA4500-PB
Zdjęcia 6 |
PNY Quadro RTX A4500 VCNRTXA4500-PB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Quadro RTX A4500 VCNRTXA4500-PB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY NVIDIA RTX A4500 profesjonalna karta graficzna 20 GB GDDR6 PCI Express | 5 673 zł |
PNY RTX A4500 20GB VCNRTXA4500-PB GR-GFP-PNY-0082 | 5 790 zł |
Karta graficzna PNY Quadro A4500 20GB GDDR6 (VCNRTXA4500-PB) | 8 063 zł |
PNY NVIDIA RTX A4500 20 GB GDDR6 PCIe 4.0 x16 VCNRTXA4500-PB Graphics Card | 5 104 zł |
Karta graficzna Quadro A4500 20GB DDR6 VCNRTXA4500-PB | 9 092 zł |
Karta graficzna PNY NVIDIA RTX A4500-20 GB GDDR6 - pełna wysokość VCNRTXA4 | 9 140 zł |
PNY For NVIDIA RTX A4500 20GB GDDR6 PCIe 4.0 x16 VCNRTXA4500-PB Graphics c | 9 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →