Karta graficzna PNY Quadro T1000 VCNT1000-SB
Zdjęcia 4 |
PNY Quadro T1000 VCNT1000-SB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Quadro T1000 VCNT1000-SB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Quadro T1000 4GB GDDR6 Graphics Card - Bulk Packing VCNT1000-SB | 1 992 zł |
PNY Technologies Karta graficzna PNY NVIDIA T1000 4GB, GDDR6, 4x DisplayPo | 1 513 zł |
PNY T1000 4GB Bull VCNT1000-SB | 1 668 zł |
Karta graficzna PNY Quadro T1000 4GB GDDR6 (VCNT1000-SB) | 1 687 zł |
Karta graficzna PNY NVIDIA T1000 4GB, GDDR6, 4x DisplayPort, PCI Express 3 | 1 504 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →