Karta graficzna PNY Quadro P1000 VCQP1000V2-SB
PNY Quadro P1000 VCQP1000V2-SB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Quadro P1000 VCQP1000V2-SB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Quadro P1000 V2 | 1 515 zł |
PNY Technologies Karta graficzna PNY Quadro P1000 V2 LowProfile, 4 GB GDDR | 1 409 zł |
Karta graficzna PNY Quadro P1000 V2 LowProfile, 4 GB GDDR5, PCIe 3.0 x16, | 1 306 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! pny Karta graficzna Quadro P1000 V2 4GB DDR5 VCQP1000V | 1 391 zł |
Karta graficzna PNY Quadro P1000 V2 LowProfile, 4 GB GDDR5, PCIe 3.0 x16, | 1 451 zł |
Karta graficzna PNY Quadro P1000 V2 LowProfile, 4 GB GDDR5, PCIe 3.0 x16, | 1 380 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →