Karta graficzna PNY Quadro T1000 VCNT1000-8GB-PB
Zdjęcia 4 |
PNY Quadro T1000 VCNT1000-8GB-PB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Quadro T1000 VCNT1000-8GB-PB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY NVIDIA T1000 profesjonalna karta graficzna 8 GB 8 GB GDDR6 PCI Express | 1 996 zł |
PNY Quadro T1000 8GB LP GDDR6 VCNT1000-8GB-PB GR-GFP-PNY-0083 | 2 149 zł |
Karta graficzna PNY Quadro T1000 8GB GDDR6 (VCNT1000-8GB-PB) | 1 933 zł |
PNY Quadro T1000 8GB GDDR6 128bit | 2 099 zł |
Karta graficzna Quadro T1000 8GB DDR6 VCNT1000-8GB-PB | 2 080 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →