Karta graficzna PNY Quadro RTX A2000 VCNRTXA2000-12GB-SB
PNY Quadro RTX A2000 VCNRTXA2000-12GB-SB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Quadro RTX A2000 VCNRTXA2000-12GB-SB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Wersja OEM kompatybilna z VGA Quadro RTXA2000 12 GB VCNRTXA2000-12GB-S | 2 981 zł |
PNY RTX A2000 OEM - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 834 zł |
PNY RTX A2000 12GB GDDR6 VCNRTXA2000-12GB-SB GR-GFP-PNY-0075 | 2 849 zł |
Karta graficzna PNY VCNRTXA2000-12GB-SB | 3 064 zł |
Karta graficzna PNY Quadro RTX A2000 12GB GDDR6 (VCNRTXA2000-12GB-SB) | 2 649 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →