Karta graficzna PNY Quadro T400 VCNT4004GB-SB
PNY Quadro T400 VCNT4004GB-SB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Quadro T400 VCNT4004GB-SB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Kompatybilne z VGA Quadro T400 4 GB LP wersja OEM VCNT400-4GB-SB | 815 zł |
PNY NVIDIA T400 - 4GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 754 zł |
PNY Karta graficzna Quadro T400 4GB DDR6 VCNT400-4GB-SB KGPNYNQT044GBSB | 752 zł |
PNY Quadro T400 4GB DDR6 VCNT400-4GB-SB GR-GFP-PNY-0100 | 789 zł |
PNY Quadro T400 4GB DDR6 VCNT400-4GB-SB | 780 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →