Karta graficzna PNY GeForce RTX 4090 24GB XLR8 Verto EPIC-X OC (VCG409024TFXXPB1-O)
Zdjęcia 11 |
PNY GeForce RTX 4090 24GB XLR8 Verto EPIC-X OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY GeForce RTX 4090 24GB XLR8 Verto EPIC-X OC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna PNY Nvidia GeForce RTX 4090 XLR8 Gaming Verto Epic-X OC 24 | 10 174 zł |
PNY GeForce RTX 4090 XLR8 EPIC-X RGB Triple - 24GB GDDR6X RAM - Karta graf | 9 491 zł |
Karta graficzna PNY GeForce RTX 4090 XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB OC 24GB | 8 899 zł |
GeForce PNY RTX 4090 OC 24GB XLR8 GAMING VERTO | 9 175 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →