Karta graficzna PNY Quadro T600 VCNT600-PB
Zdjęcia 4 |
PNY Quadro T600 VCNT600-PB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Quadro T600 VCNT600-PB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY TECHNOLOGIES NVIDIA T600 VCNT600-PB | 2 100 zł |
4GB PNY nVIDIA Quadro T600 VCNT600-PB 4x MDP PCI-E 3.0 x16 Graphic Card | 878 zł |
PNY NVIDIA T600 Professional Graphic Card 4GB GDDR6 PCI Express 30 x16 Sin | 2 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →