Karta graficzna PNY Quadro T1000 VCNT1000-8GB-SB
Zdjęcia 7 |
PNY Quadro T1000 VCNT1000-8GB-SB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Quadro T1000 VCNT1000-8GB-SB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Kompatybilny z VGA Quadro T1000 8 GB LP wersja OEM VCNT1000-8GB-SB | 2 043 zł |
PNY Quadro T1000 8GB LP GDDR6 VCNT1000-8GB-SB GR-GFP-PNY-0085 | 2 099 zł |
Karta graficzna PNY Quadro T1000 8GB GDDR6 (VCNT1000-8GB-SB) | 1 855 zł |
Karta graficzna PNY NVIDIA T1000 8GB, GDDR6, 4x mini DisplayPort, PCI Expr | 2 022 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! pny Karta graficzna Quadro T1000 8GB DDR6 VCNT1000-8GB | 2 118 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →