Karta graficzna PNY GeForce RTX 3070 Ti 8GB XLR8 Gaming REVEL (VCG3070T8TFXPPB)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
PNY GeForce RTX 3070 Ti 8GB XLR8 Gaming REVEL |
|
Karty graficzne Nvidia RTX 3070 Ti i RTX 3080 Ti są wyposażone w limiter górniczy LHR, nawet jeśli nie jest to wskazane w nazwie i na pudełku z kartą graficzną.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY GeForce RTX 3070 Ti 8GB XLR8 Gaming REVEL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna PNY GeForce RTX 3070 Ti XLR8 Gaming Revel 8GB | 5 300 zł |
Karta graficzna PNY GeForce RTX 3070 Ti XLR8 Gaming Revel 8GB VCG3070T8TFX | 5 300 zł |
Pny Nvidia Geforce Rtx 3070 Ti Xlr8 Gaming Revel Edition 8gb Gddr6 Graphic | 5 067 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →