Karta graficzna PNY Quadro T400 VCNT400-4GB-PB
Zdjęcia 7 |
PNY Quadro T400 VCNT400-4GB-PB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Quadro T400 VCNT400-4GB-PB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY NVIDIA T400 4GB Profesjonalna karta graficzna 4GB GDDR6 PCI Express 30 | 728 zł |
PNY Karta graficzna Quadro T400 4GB DDR6 VCNT400-4GB-PB KGPNYNQT044GBPB | 942 zł |
PNY Quadro T400 4GB DDR6 VCNT400-4GB-PB GR-GFP-PNY-0099 | 889 zł |
PNY Quadro T400 4GB DDR6 VCNT400-4GB-PB | 974 zł |
PNY Karta graficzna Quadro T400 4GB DDR6 VCNT400-4GB-PB 74302 | 969 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →