Karta graficzna PNY GeForce RTX 4070 Ti 12GB OC XLR8 Gaming Verto TF (VCG4070T12TFXXPB1-O)
Wideo 3Zdjęcia 12 |
PNY GeForce RTX 4070 Ti 12GB OC XLR8 Gaming Verto TF |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY GeForce RTX 4070 Ti 12GB OC XLR8 Gaming Verto TF
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pny Nvidia Geforce Rtx 4070 Ti VCG4070T12TFXXPB1-O Karta Graficzna Czarny/ | 3 498 zł |
Karta graficzna PNY GeForce RTX 4070 Ti XLR8 Gaming Verto Epic-X RGB OC 12 | 3 498 zł |
Karta graficzna GeForce RTX 4070Ti 12GB XLR8 Gaming Verto OC VCG4070T12TFX | 4 564 zł |
Pny Rtx 4070 Ti Verto Edition Oc 12gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany VCG4 | 3 976 zł |
Pny Geforce Rtx 4070Ti VCG4070T12TFXXPB1-O Karta Graficzna Czarny 12 GB | 3 498 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →