Telefon z przyciskiem MyPhone Tango LTE 0 B
Zdjęcia 5 |
MyPhone Tango LTE 0 B
Wyświetlacz:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Aparat:2 MP
Akumulator:1400 mAh, wyjmowany
Podświetlane przyciski. Drugi ekran o przekątnej 1,77” do wyświetlania poziomu naładowania, powiadomień oraz czasu.
Wersja Plus jest wyposażona w stację ładującą.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup MyPhone Tango LTE 0 B
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
myPhone Tango LTE Telefon Z Klapką Duża Bateria 1400 Mah Sieć 4G dwa duże【Telefon z dwoma ekranami】- myPhone Tango LTE to telefon z dwoma niezależnymi ekranami, które zapewniają większy komfort obsł... więcejugi i wygodę. Główny, kolorowy ekran 2,4’ zapewnia przejrzysty i wyraźny obraz oraz dostęp do menu. Dzięki drugiemu - 1.77’’ - wystarczy jeden rzut oka, aby sprawdzić status połączeń, sms-ów czy godzinę. I to bez konieczności otwierania klapki
【Łączność LTE】- Telefon oferuje łączność LTE dla wysokiej jakości połączeń głosowych oraz lepszego zasięgu dzięki VoLTE
【Proste użytkowanie】- Elegancka klapka zawiera duże, podświetlane i wygodne w obsłudze klawisze. Jest wyposażona również w dodatkowe, dedykowane przyciski, za pomocą których uzyskamy szybki dostęp do wiadomości SMS, aparatu i radia. W tym modelu do słuchania ulubionej stacji radiowej nie potrzeba słuchawek (!).
【Wygodne ładowanie】- Zwykłe złącze zostało zastąpione w telefonie nowoczesnym USB-C. A to oznacza wygodę, większą wytrzymałość i uniwersalność bez zastanawiania się gdzie jest góra, a gdzie dół wtyczki – to tylko niektóre spośród jego wielu zalet.
【Przyciski bezpieczeństwa SOS i ICE】- Telefon posiada przydatne funkcje dla ratowania życia w nagłych sytuacjach. Mowa o programowalny przycisku bezpieczeństwa SOS oraz ICE (ang. in case of emergency). Ten drugi, przy nagłym wypadku i po dłuższym wciśnięciu, pozwala na przechowanie informacji o właścicielu telefonu, jego stanie zdrowia, grupie krwi czy osobach kontaktowych. Amazon.plZłóż skargę | 258 zł |
MYPHONE Telefon komórkowy MYPHONE Tango LTE CzarnymyPhone Tango LTE to nowa odsłona najpopularniejs MediaMarkt.plZłóż skargę | 259 zł |
myPhone Tango LTE Czarny | 233 zł |
MYPHONE Tango LTE 5902983617280Rodzaj: Z klapką Kolor: Czarno-srebrny Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary (WxGxS) [cm]: 10.68 x 5.33 x 1.98 cm Waga [g]: 10... więcej9 g Załączone wyposażenie: Ładowarka, Bateria, Instrukcja obsługi Wodoodporność: Nie System operacyjny: Producenta Pamięć wbudowana [MB]: 128 MB Rozmiar wyświetlacza: 2.4 Rozdzielczość wyświetlacza: 240 x 320 pikseli Rodzaj wyświetlacza: TN Czytnik kart: Tak Pamięć RAM [MB]: 64 MB Max karta pamięci SD: Do 64 GB Radio FM: Tak Dyktafon: Tak Dual sim: Tak Duże klawisze: Tak Funkcje: ["Alarm / budzik","Duu017 Neonet.plZłóż skargę | 259 zł |
Telefon myPhone Tango LTE GS-T-MYP-0320myPhone Tango LTE myPhone Tango LTE to nowa odsłona najpopularniejs Komputronik.plZłóż skargę | 259 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g