Telefon z przyciskiem MyPhone Halo C 0 B
Zdjęcia 6 |
MyPhone Halo C 0 B
Wyświetlacz:2.2 ", 220x176, 128 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Procesor:MediaTek MT6261D
Aparat:0.3 MP
Akumulator:1900 mAh, wyjmowany
Waga:126 g
Podświetlana klawiatura. Przycisk SOS.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup MyPhone Halo C 0 B
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telefon myPhone Halo C GS-T-MYP-0220 | 137 zł |
Telefon MYPHONE Halo C Czarny | 137 zł |
myPhone Halo C Czarny | 137 zł |
Telefon MYPHONE Halo C Czarny | 137 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →