Telefon z przyciskiem MyPhone Halo 3 0 B
Zdjęcia 22 |
MyPhone Halo 3 0 B
Wyświetlacz:2.31 ", 320x240, 173 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Aparat:0.3 MP
Akumulator:1000 mAh, wyjmowany
Waga:86 g
Duże, podświetlane guziki z pismem Braille'a. W zestawie stacja ładująca.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup MyPhone Halo 3 0 B
Wszystkie ceny 47 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MP myPhone Halo 3 klasyczny telefon dla seniora babci dziadka z bazą ładuj | 139 zł |
MYPHONE Telefon komórkowy MYPHONE myPhone Halo 3 Czarny | 140 zł |
Telefon myPhone Halo 3 czerwony GS-T-MYP-0322 | 139 zł |
Telefon MYPHONE Halo 3 Czarny | 138 zł |
Telefon MYPHONE Halo 3 Czarny | 138 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →