Telefon z przyciskiem MyPhone Hammer Rock 0 B
Zdjęcia 7 |
MyPhone Hammer Rock 0 B
Wyświetlacz:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Procesor:MediaTek MT6261
Aparat:0.3 MP
Akumulator:1800 mAh, wyjmowany
Waga:155 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup MyPhone Hammer Rock 0 B
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HAMMER Telefon komórkowy HAMMER Rock Czarny | 190 zł |
Telefon myPhone Hammer Rock GS-T-MYP-0326 | 190 zł |
Telefon MYPHONE Hammer Rock Czarny | 190 zł |
Telefon MYPHONE Hammer Rock Czarny | 190 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →