Smartfon MyPhone N23 128 GB / 6 GB
Zdjęcia 9 |
MyPhone N23 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.51 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Helio G36
Aparat:3 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:207 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 6 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup MyPhone N23 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mp Myphone N23 Smartfon Czarny 651" IN-FL-TLMYN236BLKCiesz się multimediami w wysokiej jakości
Pracuj płynniej i szybciej - solidny 8-rdzeniowy procesor i do 12 GB dynamicznej p... więcejamięci
Nie martw się, że zabraknie Ci miejsca w pamięci - otrzymujesz 128 GB, które można rozszerzyć o kolejne 256 GB za pomocą dodatkowej karty SD Amazon.plZłóż skargę | 499 zł |
HAMMER Smartfon MYPHONE N23 5G 6/128GB Czarny (Cosmic Black) + smartwatchmyPhone N23 5G to smartfon, który się wyróżnia. Wyposażony w ekran IPS 6.56", wydajny procesor MediaTek Dimensity 6020 i dzia... więcejłający na czystym systemie Android 13, zapewnia niezawodną prędkość, umożliwiając pełne wykorzystanie nowoczesnej technologii 5G. Dodatkowo, wsparcie sztucznej inteligencji w potrójnym aparacie gwarantuje niezapomniane zdjęcia i filmy, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze. Wykorzystaj możliwości nowoczesnego standardu 5G. Poczuj prędkość pobierania oraz płynność rozmów wideo w czasie rzeczywistym bez opóźnień. Dzięki 8-rdzeniowemu, wykonanemu w technologii 7 nm, procesorowi Dimensity 6020,smartfon może pochwalić się znakomitymi parametrami pracy. Przekłada się to na sprawne działanie oraz szybkie przetwarzanie danych. Duży wyświetlacz z wysoką częstotliwością odświeżania 90 Hz gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne, idealne do rozrywki i mediów społecznościowy MediaMarkt.plZłóż skargę | 899 zł |
MYPHONE N23 5G 6/128GB Czarny 5902983623748Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Kabel USB
Dokumentacja Kolor: Czarny Inne: Odblokowywanie twarzą Czytnik linii pap... więcejilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Model: Czarny (6/128GB) System operacyjny: Android 13 Procesor [GHz]: 2,2 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak RAM: 6 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Dimensity 6020 Obsługiwana pamięć do: 256 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 6 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 6 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: MYPHONE N23 5G Przekątna ekranu [cal]: 6,56" Technologia ekranu: IPS
2.5D CURVED GLASS Rozdzielczość ekranu [px]: 1612 x 720 px Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.56 Aparat główny [Mpix]: 50 + 2 Mpix + VGA Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 2560 x 1440 px Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 5 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 5G / 4G / 3G / 2G Bluetooth: BT 5.2 WiFi: 802.11 ac/a/b/g/n GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm minijack Rodzaj nawigacji: GPS / A-GPS / Glonass Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 + Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["GPS","A-GPS", Neonet.plZłóż skargę | 799 zł |
Smartfon myPhone N23 LTE 6/128GB czarny GS-T-MYP-0386myPhone N23 Wyróżnij się! myPhone N23 to wszechstronny smartfon o dużych możliwościach. System i aplikacje działają płynnie i... więcejniezawodnie. Elegancka obudowa dobrze leży w dłoni i świetnie dopasowuje się do różnych stylów, a wspierany przez sztuczną inteligencję aparat zapewnia odpowiednią jakość zdjęć. Ciesz się wysoką jakością multimediów Niewątpliwą zaletą modelu N23 jest 6.51-calowy ekran HD+ o rozdzielczości 1600x720 pikseli. Dzięki temu obrazy i filmy wyglądają ostro i wyraźnie, a nawet najdrobniejsze szczegóły są dobrze widoczne. Działaj sprawniej i szybciej Solidny 8-rdzeniowy procesor i nawet do 12 GB dynamicznego RAM-u gwarantuje sprawne działanie systemu i aplikacji. To oznacza także nieprzerwaną rozrywkę przy oglądaniu wideo i audio. Rozszerzenie RAM-u jest możliwe, dzięki wykorzystaniu do 6 GB pamięci wewnętrznej. Nie obawiaj się braku miejsca N23 gwarantuje dużą pojemność pamięci wewnętrznej, która pozwoli zachować wszystkie cenne wspomnienia. Na start otrzymujemy 128 GB, które możemy powiększyć o kolejne 256 GB, dzięki dodatkowej karcie SD Nadaj swoim zdjęciom wyjątkowy charakter Smartfon wyposażony jest w aparat 50 Mpx ze wsparciem AI, który wspomagają dodatkowe filtry i tryby fotograficzne. Aparat przedni 5 Mpx świetnie sprawdzi się do selfie i wideorozmów. Wiele godzin pracy bez zadyszki Dzięki pojemnemu akumulatorowi 5000 mAh, N23, możemy liczyć na wiele godzin działania na najwyższych obrotach bez konieczności ładowania. Zwiększ bezpieczeństwo danych Czysty system Android 13 zapewnia nie tylko płynność działania, ale również dodatkowe zabezpieczenia danych. Ochronę prywatności zwiększymy także decydując się na jedną z, bazujących na biometrii, metod odblokowywania telefonu. Daj się zauważyć Dzięki swojej smukłej sylwetce i lekkiej konstrukcji, model N23 doskonale leży w dłoni, a jego atrakcyjny design dodaje mu uroku. Komputronik.plZłóż skargę | 516 zł |
Smartfon MYPHONE N23 6/128GB 6.51" 90Hz CzarnymyPhone N23 to wszechstronny smartfon o dużych możliwościach. System i aplikacje działają płynnie i niezawodnie. Elegancka ob... więcejudowa dobrze leży w dłoni i świetnie dopasowuje się do różnych stylów, a wspierany przez sztuczną inteligencję aparat zapewnia odpowiednią jakość zdjęć. Electro.plZłóż skargę | 499 zł |
pokaż 20 ofert
AkcesoriaWszystkie akcesoria do MyPhone N23 →
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 659 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak 3,5 mm, ładowanie: 4100 mAh, 186 g
od 699 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6020, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 583 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 685 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 195 g
od 528 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 6 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 190 g
od 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 491 zł
6.52 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 700 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5180 mAh, 192 g
od 847 zł
6.7 ", 262 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 569 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: 5200 mAh, 233 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 207 g
od 524 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 187 g