Telefon z przyciskiem MyPhone Halo 3 LTE 0 B
Zdjęcia 4 |
MyPhone Halo 3 LTE 0 B
Wyświetlacz:2.31 ", 320x240, 173 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Aparat:0.3 MP
Akumulator:1400 mAh, wyjmowany
Waga:74 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup MyPhone Halo 3 LTE 0 B
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
myPhone Halo 3 LTE wytrzymały telefon komórkowy dla seniorów ze stacją ład | 199 zł |
MYPHONE Telefon komórkowy MYPHONE HALO 3 LTE Czarny | 200 zł |
Telefon myPhone Halo 3 LTE czarny GS-T-MYP-0368 | 199 zł |
Telefon MYPHONE Halo 3 LTE Czarny | 199 zł |
Telefon MYPHONE Halo 3 LTE Czarny | 199 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →